broušení parket plzen

Broušení parket Plzeň

broušení parket
broušení parket

Broušení parket

Provádíme renovaci parket v Plzni a Plzeňském kraji. Jedná se o doplnění chybějících parket a opravu starých parket broušením podlahovou bruskou s odsáváním a vakem na piliny. Při broušení je potřeba vzít v úvahu spotřebu brusných pásů o zrnitosti 100 nebo 80. Rohy a kraje brousíme ruční bruskou s brusným kotoučem a vakem na odsávání.

broušení parket plzen

Renovace parket

Podlahové studio Alfa nabízí pokládku, rekovace, broušení a lakování parket. Dále provádíme vyrovnání podkaldu nivelační stěrkou nebo dřevěným roštem s OSB deskami nebo deskami Durelis, dále pak prodej a pokládku laminátových, vinylových a dřevěných podlah, demontáž starých podlah a odvoz suti. Zaměření a cenová nabídka zdrama.

broušení parket plzen
bruska na parkety
bruskana parkety
lakování parket
lakování parket
lakování parket

Lakování parket

Provádíme lakování parket po broušení a vysátí průmyslovým vysavačem. Lak na parkety vybíráme dle účelu, k čemu jsou parkety určeny - tělocvičny, kulturní domy, taneční sály, obývací pokoje a další. Vždy je třeba specifikovat, k čemu se povrch bude využívat, na základě toho vybereme výrobce a technologii laku, stejně tak jako barvu, lesk, mat a další.

kontakt

Kontakt

Podlahové studio Alfa
info@brouseni-parket-plzen.cz
Hynek Ibr
608 631 799